Všechny kategorie

Novinky z oboru

Jsi tady : Domů>Novinky>Novinky z oboru

Pozvánka na výstavu CWMTE2023 od YUHUAN CNC Machine

Čas: 2023-05-11 Hity: 20

Rozsah 23. výstavy Lijia dosáhl nového maxima s výstavní plochou 10 W metrů čtverečních a více než 1200 vystavovateli. Nákup digitálních řešení v různých průmyslových odvětvích, jako jsou ozubená kola, 3C elektronika, přístroje a zpracování mechanických dílů. Vítejte na návštěvě a výměně.

barner

CNC obráběcí stroje Yuhuan přinesou na výstavu nové technologie a nové výrobní linky. Nové energetické autodíly dvoukotoučová bruska výrobní linka bude lépe splňovat požadavky na přesnost nových energeticky vysoce přesných dílů a ušetří podnikům čas a náklady na pracovní sílu.

[CWMTE od vylepšení služby k upgradu zkušeností]

Na základě potřeb uživatelů uspořádejte „Red May Lijia Purchasing Festival“. Plně uspokojit potřeby nákupu digitálních a inteligentních řešení v různých oblastech, jako jsou nová energetická vozidla, lékařská zařízení, letecký a kosmický průmysl, železniční doprava, stavba lodí a vojenský průmysl, výtahová zařízení, automobilové díly, převodovky, 3C elektronika, přístrojové vybavení a zpracování mechanických dílů. Zároveň v kombinaci s funkcí online výstavy poskytuje platformu pro uvolnění potřeb nákupu zařízení, na které mohou dodavatelé rychle reagovat. Kromě toho Jiajihui úzce propojuje zdroje vědeckých výzkumných institucí, odborníků a podniků vyrábějících zařízení k řešení potřeb technologie/řízení výroby/údržby zařízení/integrace výrobní linky/nestandardního/automatizačního procesu vývoje a přizpůsobení. Věnujte více pozornosti designu interaktivního zážitku, Lijia Sheet Metal Craft Festival, třetí Sichuan-Chongqing Festival tlakového lití, třetí Sichuan-Chongqing Heat Treatment Exchange Festival a další aktivity byly upgradovány v několika směrech. Aktivně posilujte nové povinnosti a nové činy řemeslníků, povzbuzujte kolegy, aby ukázali svou vlastní hodnotu, a pořádejte „Mistrovský styl – Sedmý pohár Lijia – Činnosti výběru řemeslníků“ a tak dále. 

[CWMTE od shromáždění elit k bystrým pohledům]

Aktivity na Den muzeí s tématy výroby automobilů, národní obrany a vojenské výroby a digitální výroby. Zaměří se na nejžhavější místa poptávky na trhu v jihozápadní Číně a bude zajišťovat integraci inteligentního výrobního systému, klíčové části nových energetických vozidel, zpracování při vysokých teplotách a těžkém řezání z titanových slitin, zpracování hlubokých děr, klíčové části leteckých motorů / těžkých plynů turbína, přesné zpracování plechu, kontrola kvality, Osm tematických výměnných aktivit včetně AGV a inteligentního skladování a logistiky. Současně se budou konat tematické interaktivní aktivity, jako je vydání nového produktu, Jiajihui, technická výměnná setkání/salon, vstup do srovnávací továrny inteligentní výroby, komunitní aktivity, nestandardní dokování a tematické demonstrace. Zároveň se bude konat více než 30 speciálních technických fór, včetně China Private Machine Tool Summit, IIC Industrial System Integrator Conference, Mold Industry Development Forum, Sheet Metal Processing Summit, Sichuan-Chongqing Festival tlakového lití a Gear Processing Application Technology Výměnná konference.