Všechny kategorie

Lešticí stroj s dvojitým povrchem

Jsi tady : Domů>Produkty>Řada přesných lapovacích/lešticích strojů>Lešticí stroj s dvojitým povrchem

Přesný lešticí stroj na lapování
YH2M8436B Přesný vertikální dvojitý povrch Lapovací/lešticí stroj

YH2M8436B Přesný vertikální dvojitý povrch Lapovací/lešticí stroj


Toto zařízení se používá hlavně pro lapování a leštění obou stran paralelního povrchu tenkých kovových a tvrdých křehkých nekovových dílů, jako je křemík, safírové sklíčko, keramika, optické sklo, křemenný krystal a další polovodičové materiály.

dotaz
Technické znaky

Technická charakteristika:
● Stroj pracuje na principu pohybu čtyř planetových kol.
● Tento stroj využívá způsob zvedání věnce vnitřního ozubeného kola. Válec tlačí spirálovou vačku, aby poháněl zdvih ozubeného věnce, když se pohybuje nahoru a dolů. Je ovládán tříručním ventilovým zařízením, které je instalováno na pravé straně. Ozubený věnec lze nastavit.
● Dvojitý motorový pohon. Hlavní motor pohání horní lapovací desku, spodní lapovací desku a vnitřní ozubený kroužek tak, aby se otáčely řadou proměnných rychlostí a centrální kolo je poháněno pomocným motorem. Jak hlavní motor, tak i pomocný motor jsou frekvenční. Spodní lapovací deska, vnitřní ozubené kolo a centrální kolo se otáčejí stejným směrem, ale horní lapovací deska je protilehlá.
● Stroj je vybaven bezpečnostní cylindrickou vložkou, při zvednutí horního lapování k horní hranici se vysune vkládací deska, aby nedošlo k jejímu pádu, aby byla zajištěna bezpečnost obsluhy a zařízení.
● Řízení PLC je flexibilní a spolehlivé.
● Přijímá dotykovou obrazovku jako zařízení rozhraní člověk-stroj, které zobrazuje alarm a v reálném čase informace o stavu stroje, je velmi přátelské a s velkým množstvím informací.

editaci videa
Na zařízení lze zpracovávat obrobek včetně ventilové desky, ventilové desky, třecí desky, tuhého těsnicího kroužku, pístního kroužku válce, lopatek olejového čerpadla, křemíku, germania, křemenného krystalu, skla, keramiky, safíru, arsenidu galia, niobitu lithia atd.

Výkon

specifikace

Položka

YH2M8436B

Velikost lapovací desky(OD* ID*THK)

φ1140xφ375x45mm

Specifikace planetového kola

P=15.875 Z=84

n Planetové kolo Mn

3≤n≤5

Maximální velikost obrobku

(úhlopříčka obdélníku 360 mm)

Minimální THK

0.4mm

Lapování rovinnosti obrobku

≤0.008mm(φ200)

Leštění rovinnosti obrobku

≤0.005mm(φ200)

Lapování drsnosti obrobku

≤Ra0.15μm

Leštění drsnosti obrobku

≤Ra0.125μm

Velikost (L * W * H)

1800x1500x2650mm

Hmotnost

3000kg


Ostatní kategorie
DOTAZ