Všechny kategorie

O nás

Jsi tady : Domů>O nás

Yuhuan CNC Machine Tool Co., Ltd.

Společnost YUHUAN byla založena v roce 1998 a je veřejným národním klíčovým high-tech podnikem (číslo skladu: 002903) specializovaným na výzkum a vývoj, výrobu a prodej přesných a vysoce efektivních CNC obráběcích strojů.

Naše společnost má 6 sérií a více než 50 produktů takto: CNC dvouplošná bruska; bruska vačkového hřídele a klikového hřídele; lapování a lešticí stroj; soustružnický a frézovací stroj; CNC válcová bruska; CNC ventil bruska a speciální zařízení pro pístní kroužky atd. Naše produkty jsou široce používány v automobilovém průmyslu, IT elektronice, armádě a letectví, stavbě lodí, ložisek, těsnění, domácích spotřebičů a dalších klíčových oblastech národního hospodářství.

Společnost YUHUAN byla akreditována jako Provincial Engineering Research Center of Precision CNC Machine Tools, the Provincial Enterprise Technology Center and Academician Workstation.

Prostory dílen a kanceláří pokrývají 20 XNUMX metrů čtverečních.

S více než 270 zaměstnanci, včetně více než 50 technických inženýrů výzkumu a vývoje.

Hlavní produkty produkují více než 1000 sad za rok.

OUR FACTORY

tržní Síť

Naše společnost vytvořila rozsáhlou prodejní síť po celé zemi a její výrobky jsou vyváženy do USA, Indie, Jižní Koreje, Thajska, Brazílie, Ruska, Portugalska, Vietnamu, Keni a dalších zemí. Společnost Yuhuan se vždy těšila dobré pověsti doma i v zahraničí díky svým vysoce kvalitním produktům, vynikajícímu poprodejnímu servisu a cenově výhodným výhodám.